Władze

WŁADZE

Zarząd Spółki NOVIA

Prezes Zarządu

Aleksandra Wasylewicz
Tel.: 32 72 48 621
awasylewicz@novia.com.pl

 

Dyrektor ds. Usług
Szymon Staszczyk
Tel.: 32 72 48 631
e-mail: staszczyk@novia.com.pl

Kierownik ds. Usług
Dariusz Twardowski
e-mail: dtwardowski@novia.com.pl

Dyrektor ds. medycznych
Prokurent

Dominika Skalska
e-mail: dskalska@novia.com.pl

Dział Kadr 
Karina Poturalska – Kierownik
Tel.: 32 72 48 621
e-mail: kpoturalska@novia.com.pl


Dział Administracji

Tel.: 32 72 48 627
e-mail: mzabermba@novia.com.pl

Dział sprzedaży usług medycznych:
Jolanta Zasada – Menedżer Sprzedaży
tel.: 32 72 48 623
kom.: 696-698-237
e-mail: jzasada@novia.com.pl

Inspektor Ochrony Danych
Szymon Staszczyk
iod@novia.com.pl